Naše laboratoře

Univerzita Palackého v Olomouci prochází v posledních letech dynamickou modernizací výzkumných prostor. V rámci této modernizace byly do zcela nových budov přesunuty Přírodovědecká a Lékařská fakulta. Kromě toho byla v rámci projektů OP VaVpI vybudována centra excelence RCPTM, CR-HANÁ a UMTM. Díky tomu poskytuje Univerzita Palackého v Olomouci špičkové laboratoře a moderní prostory, ve kterých může probíhat výzkum právě pro Vás.

QUINTA-ANALYTICA s.r.o.

Fakulta: Soukromá firma - Soukromá firma
Ulice: Pražská 18c/1486
Město: Praha 10, 102 00
Jméno a příjmení: David Dvořák
Email: david.dvorak@quinta.cz
Tel.: 242 454 320
Charakteristika pracoviště: Quinta-Analytica svou prací v oblasti analytických služeb podporuje farmaceutické společnosti při vývoji a výrobě nových léčivých přípravků. Quinta-Analytica se specializuje na studie a analýzy požadované národními úřady pro kontrolu léčiv před uvedením nového produktu na trh.
Charakteristika služeb: Quinta-Analytica provádí kompletní analýzy lékových forem, účinných látek a jejich metabolitů v souladu s předpisy Správné výrobní a/nebo laboratorní praxe (SVP/SLP). Quinta-Analytica rovněž provádí klinické studie v souladu s předpisy Správné klinické praxe (SKP). Quinta-Analytica je certifikována Státním ústavem pro kontrolu léčiv pro provádění všech svých aktivit.
Přístroje na pracovišti
Disoluční lázeň HAHSON SR8 PLUS s on-line HPLC WATERS ALLIANCE 2695D


 


RSS úvodní strana mapa stránek CZ EN